Kursy w miłej atmosferze, profesjonalne i zgodne z wymogami ministerstwa, pod stałym nadzorem pedagogicznym. Prowadzone w pełnym wymiarze czasowym, również zajęcia weekendowe. Możliwość indywidualnego szkolenia, podczas którego dostosujemy godziny wykładów do Twoich potrzeb.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania. Odbywają się w salach w pełni wyposażonych w pomoce dydaktyczne. Dzięki multimedialnemu wyposażeniu, wykłady są prowadzone w sposób ciekawy, przystępny i skuteczny.

W trakcie szkolenia prowadzimy pokazy instruktażowe dotyczące:

  • sprawdzenia stanu układu kierowniczego i hamulcowego,
  • stanu ogumienia i wymiany koła,
  • obowiązkowego wyposażenia pojazdu,
  • sprawdzenia urządzeń mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy, 
  • obowiązkowej dokumentacji pojazdu.
Gwarantujemy obowiązkowe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, prowadzone przez dyplomowanego i czynnego zawodowo ratownika medycznego. Szkolenia prowadzone są na wysokiej jakości sprzęcie: fantomach (dorosłego, dziecka, niemowlęcia), defibrylatorze, materiałach opatrunkowych i innych.

Zajęcia praktyczne prowadzone są na pojazdach zgodnych z wymaganiami egzaminacyjnymi. Posiadamy najnowszą wersję Toyoty Yaris, Hyundai i20, motocykl Suzuki Gladius. Kurs zakończony egzaminem wewnętrznym, identycznym jak egzamin państwowy.

Uwaga kierowcy!
W naszym ośrodku możesz ukończyć kwalifikację wstępną, kwalifikację wstępną przyspieszoną oraz szkolenie okresowe (dawniej przewóz osób i rzeczy). Informacje możesz uzyskać telefonie pod numerem: 602-498-126 lub osobiście w biurze ośrodka (Sochaczew, ul. Narutowicza 1, I piętro), a także w siedzibie firmy (Plecewice 19A, 05-088 Brochów).

Zapraszamy na kurs kierowcy-operatora wózka jezdniowego z bezpieczną wymianą butli gazowej. Tylko u nas otrzymasz europejski certyfikat kompetencji zawodowej, wydany w dwóch językach. Termin rozpoczęcia kursu ustalamy indywidualnie.Najbliższe kursy

Kategorie Data rozpoczęcia Cena
B 06.02.2020r. godz. 16.00 - Sochaczew, ul. Narutowicza 1 1 700 PLN
B 07.02.2020r. godz. 16.00 - Plecewice 19A 1 700 PLN
Kurs operatora wózka widłowego Terminy do ustalenia z zainteresowanym 600 PLN
Egzamin UDT dla operatorów wózków widłowych Termin ustalany z zainteresowanym 400 PLN